Penthouse 2+1, Kati dyte i nje vile, 330 Euro (Koder ullishte, me pamje nga parku i liqenit artificial)

 • 330€
Liqeni
qera

Penthouse 2+1, Kati dyte i nje vile, 330 Euro (Koder ullishte, me pamje nga parku i liqenit artificial)

Liqeni
 • 330€

Details

 • Property ID: 9988
 • Price: 330€
 • Property Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vile
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355675673568

Features

Description

Zona/Rruga : Ullishte

Jap me qera katin e dyte te nje vile dy kateshe.

Banesa perbehet nga: Holli, kuzhina, sallon, banjo, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone te medhenj.

E mobiluar.
Banesa ndodhet ne bllokun e vilave ne koder te ullishtes me pamje nga parku i liqenit artificial.
Disponohet gjithashtu dhe vend parking.

Total siperfaqe 140m2.
Uje dhe drita 24 ore.
Zone e qete dhe e pershtatshme per jetese.

Cel. : 0675673568

 • Address Liqeni
 • City Tirane

Compare listings

Compare
endritcaushi1
 • endritcaushi1