PAZARI I RI, SHITET APARTAMENT 1+1

  • 89.500€
,

Details

  • Price: 89.500€
  • Size: 36 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 1+1 tek ”Pazari i Ri”, prane “supermarket Xhangolli”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, per shkak te afersise qe ka me qendren.

Apartamenti ka siperfaqe 36m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhome gjumi
1 tualet
Orientimi lindje.
Kati i 5

Ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Billion3249

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate