PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion660

 • 250€
,
qera

PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion660

,
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion660
Ne rrugen Besim Alla ,pallatet Cabej jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 115m2. Organizohet ne ambient ndenjie dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi , 1tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor.Ky apartament ofrohet i pamobiluar .Orientimi eshte i lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500
https://billionrealty.al/property/2197/pallatet-cabej-apartament-2-1-per-qira-billion660.html

Address

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate