PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion525

 • 72.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 NE SHITJE! ID: Billion525

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 NE SHITJE!
ID: Billion525
Shitet apartament 2+1 tek ”Pallatet Cabej”. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 98m2 dhe ndahet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen dhe 1 tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete, familjare dhe te ofront te gjitha fasilitetet e nevojshme per jetese. Disponon dokumemtacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1850/pallatet-cabej-apartament-2-1-ne-shitje-billion525.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate