Palazinat 3 Kate-Apartamente Per Shitje Ne “San Nicolas Resort & Residences”

, Dhërmi

Details

  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355676770475

Description

Pozicionohet ne zonën me perendimore te resortit e ngritur ne 3 kate (duke perfshire dhe katin përdhe te godinës), perbehet gjithesej nga 9 apartamente (3 apartamente ne kat me organizim 1+1 dhe 2+1).

Cdo apartament dispononon brenda cmimt përkatës nje post parkimi te dedikuar dhe apartamentet ne katin përdhe te godinës kane ne shfrytëzim dhe sipërfaqen e oborrit qe ne varsi te apartamentit varijon nga 70-170m².

Apartamentet me organizim 1+1 varijon me sipërfaqe 75-85m² ne varsi te katit, organizuar dhome gjumi plus livingroom.

Apartamentet me organizim 2+1 varijon me sipërfaqe 108-117m² ne varsi te katit, cdo apartament 2+1 eshte i organziaur ne 2 dhoma gjumi plus 2 tualete.

San Nicolas shtrihet ne nje sipërfaqe trualli 145.000 m² mbi te cilën do te ndërtohen 60.000 m² siperfaqe ndërtim (Faza 1), perbehet nga dy komponent shume te rëndësishëm qe i jep vlere investimit tuaj:
1. Hoteli me 5* nen markën me te madhe te hotelerive me nje siperfaqe ndertimi 15.000 m2, dhe me nje kapacitet 180-
200 dhoma, facilitete te tjetra si SPA, Pishine e brendeshme, pishine e jashtme , e pozicionuar buze detit.
2. Zona residenciale e San Nicolas, e perbere nga Vila dhe Apartamente ne godina 2 kate ( 0-2 kate )
Resorti ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) si dhe hapësirat si rrugë, hyrje e kompleksit etj. të cilat kërkojnë mirëmbajte, pastrim, ndricim. Sigurisht që kjo sjell dhe një pagesë mujore ose vjetore nga çdo rezident, në mënyrë që kompleksi të jetë gjithmonë i mirëmbajtur dhe në kushtet më të mira.

Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Address Dhërmi
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
  • Merita Lleshaj