OKAZJON ULET CMIMI NGA 40,000 SHKOJ 32,000.! SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA RERES STADIUMI!

 • 32.000€
, Stadiumi

Details

 • Price: 32.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Apartamenti disponon 62.70 m2 te cilet organizohen ne nje dhome ndenje +guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri 10 katesh .
Pallati sapo eshte restauruar dhe eshte akoma ne punime e siper
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje .
Per me shume informacione ose vizite ne prone , na kontaktoni!

0692121277

 • Address Stadiumi
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau