OKAZION!TEK RRUGA E BARRAKADAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion617

 • 1€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!TEK RRUGA E BARRAKADAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion617

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!TEK RRUGA E BARRAKADAVE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE ME CMIM KLERINGU!
ID: Billion617
Shitet apartament 2+1+2 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te vitit 2021, Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi, dy tualate dhe nje ballkon. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2037/okazion-tek-rruga-e-barrakadave-apartament-2-1-2-per-shitje-me-cmim-kleringu-billion617.html

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate