OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 BALLKONE TE PEDONALJA NE KORCE

 • 65.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 BALLKONE TE PEDONALJA NE KORCE

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 BALLKONE TE PEDONALJA NE KORCE

Tek pedonalja ne qender te Korces shitet super apartament 3+1+2 Ballkone . Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe organizohet ne  3 dhoma+1 kuzhine si dhe 2 ballkone ka nje koridor qe ben lidhjen e dhomave dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 2. Parisi i Vogel, Korca, te krijon mundesine e nje jetese te qete dhe komode ne hapesiren mjaft te bollshme nen nje cmim shume konkurues te ketij apartamenti.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500.

OKAZION!!!SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 BALLKONE TE PEDONALJA NE KORCE

 • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate