OKAZION,Shitet Dyqani,Rruga e Dibres.Billion399

 • 62.000€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION,Shitet Dyqani,Rruga e Dibres.Billion399

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 44 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Features

Description

Shitet Dyqan 44m2 ne rrugen e Dibres tek Medreseja, buze rruges kryesore. Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes ,gje qe e ben mjaft te favorshme per nje investim te sigurt. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion si dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate