OKAZION,SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE 17 NENTORI

 • 200.000€
, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION,SHITET AMBJENT KOMERCIAL TE 17 NENTORI

, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 95 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet ambjent komercial te 17 Nentori. Ambjenti ka funksionuar si bar-kafe ,eshte i pershtatshem edhe per aktivitete te tjera. Ndodhet ne katin e dyte, ne nje nder qendrat me te kerkuar te Tiranes. Eshte me nje siperfaqe prej 95m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate