OKAZION!NE BLLOK APARTAMENT 185M2 PER SHITJE! ID: Billion638

 • 239.000€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!NE BLLOK APARTAMENT 185M2 PER SHITJE! ID: Billion638

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 239.000€

Details

 • Price: 239.000€
 • Size: 185 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION!NE BLLOK APARTAMENT 185M2 PER SHITJE!
ID: Billion638
Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor,me nje siperfaqe 185m2. Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri perfekte duke nisur me nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne dhomen e ndenjes e cila eshte spacioze dhe ka dalje ne ballkon,nje kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje lavanderi. Ka organizim te favorshem dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2080/okazion-ne-bllok-apartament-185m2-per-shitje-billion638.html

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate