OKAZION!!! ULET ÇMIMI NGA 135000 NË 129000

 • 129.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION!!! ULET ÇMIMI NGA 135000 NË 129000

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 129.000€

Details

 • Price: 129.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +35569 40 83 999

Description

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË SELVISË, TIRANË.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.
Sipërfaqja e tij është 102 m2 dhe ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor.
Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka ulje çmimi nga 135.000 euro në 129.000 Euro/total.
Për më shumë informacion osë një vizitë në pronë, kontaktoni në: +35569 40 83 999

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate