OKAZION! TEK TOP CHANEL APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1353

 • 58.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

OKAZION! TEK TOP CHANEL APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion1353

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! TEK TOP CHANEL APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1353

Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut ,tek top chanel ,shesim super apartament 2+1+2 .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shume facilitete per nje jetese sa me te qete dhe komode.Prane qendrave tregetare ,industriale dhe me dalje direkt ne autostraden Tirane- Durres .Qetesia dhe siguria qe ajo zone ofron i jep me shume vlere apartamentit .Apartamenti ndodhet ne katin e trete, ka nje siperfaqje prej 119m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon se bashku me kuzhinen dhe ne dy dhomat e gjumit ,ballkon dhe dy tualetet .Ka nje orientim optimal gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale .Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500

https://billionrealty.al/property/4123/tek-top-chanel-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1353.html

 • Address Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate