OKAZION TEK RRUGA E DIBRES,DUPLEKS 150M2 NE SHITJE! ID: Billion627

 • 113.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TEK RRUGA E DIBRES,DUPLEKS 150M2 NE SHITJE! ID: Billion627

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 113.000€

Details

 • Price: 113.000€
 • Size: 143 m²
 • Rooms: 5
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION TEK RRUGA E DIBRES,DUPLEKS 150M2 NE SHITJE!
ID: Billion627
Dupleks ne shitje midis Medresese dhe Selvise ! Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati ekzistues, buze Rruges se Dibres. Ka nje siperfaqe totale prej 143m2, te organizuar ne dy kate, ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 74.4m2, te ndare ne nje sallon ndenje + ballkonin, ambienti i gatimit me vete, nje dhome gjumi, korridori shperndares, dhe tualeti, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe prej 68.6 m2, te ndare ne 3 dhoma gjumi njera me ballkon,nje tualet dhe korridori shperndares. Dubleksi shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
https://billionrealty.al/property/2057/okazion-tek-rruga-e-dibres-dupleks-150m2-ne-shitje-billion627.html

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate