OKAZION! TEK PALLATET CABEJ , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1360

 • 42.500€
6 Yzberisht / Misto Mame, Pallatet Cabej
shitje

OKAZION! TEK PALLATET CABEJ , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1360

6 Yzberisht / Misto Mame, Pallatet Cabej
 • 42.500€

Details

 • Price: 42.500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! TEK PALLATET CABEJ , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion1360

Tek pallatet Cabej ofrojme apartament 1+1 per shitje .Ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit.Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara si ne sektorin privat dhe publik,te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ,ne nje pallat te ri ,te mire-administruar me ashensor . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje me akses dalje ne ballkon dhe kuzhine ,nje dhome gjumi dhe nje tualet .Apartamenti ofrohet i mobiluar .Ka orientim optimal cka i ofron ambientit nje ndricim natyral. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

https://billionrealty.al/property/4137/tek-pallatet-cabej-apartament-1-1-per-shitje-billion1360.html

 • Address Pallatet Cabej
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate