OKAZION! TEK MYSLYM SHYRI DUPLEX PER SHITJE! ID: Billion614

 • 145.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION! TEK MYSLYM SHYRI DUPLEX PER SHITJE! ID: Billion614

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION! TEK MYSLYM SHYRI DUPLEX PER SHITJE!
ID: Billion614
Shitet duplex tek Myslym Shyri. Duplexi eshte i organizuar ne dy kate , kati i pare dhe kati i dyte i nje pallati te ri te mire-organizuar. Kati i pare eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen dhe nje tualet. Kati I dyte organizohet ne nje koridor shperndares te dhomave te gjumit te dyja me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Duplexi ndodhet ne nje zone te kerkuar , e cila te ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2031/okazion-tek-myslym-shyri-duplex-per-shitje-billion614.html

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate