Okazion te Univers City…!!

 • 1€
, univers city

Details

 • Price: 1€
 • Size: 56 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE UNIVERS CITY…!!

Shiten apartamente te tipologjis 1+1,2+1,3+1 ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze bbrenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!!Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.
SHITETN PER NJE CMIM SUPER OKAZION…..!!
CDO IFORMACION NE LIDHJE ME CMIMIN DO TE BEHET PUBLIK VETEM NE ZYRE…!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte e limituar ne Kohe…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen…!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i Pare..!!

 • Address univers city
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL