OKAZION TE UNIVERS CITY… APARTAMENT 1+1…!! NE NDERTIM

 • 40.300€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, UNIVERS CITY
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, UNIVERS CITY
 • 40.300€

Details

 • Price: 40.300€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 kati i 7…!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet prane QTU ne nje nga komplekset me te reja ne Tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire.!! Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.
SHITET PER NJE CMIM OKAZION PREJ 640 EURO NGA 750 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen
www.pronareger.com
Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address UNIVERS CITY
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger