OKAZION TE ST.TRENIT… AP 2+1 ME HIPOTEKE..!!

 • 124.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE ST.TRENIT… AP 2+1 ME HIPOTEKE..!!

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 124.000€

Details

 • Price: 124.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE STACIONI TRENIT… AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 105 m2 ne katin e 6…!! Me Hipoteke..!!
Apartamenti ndodhet te st.trenit ne nje kompleks me punime cilesore me nje planimetri dhe orejentim te mire, ne nje zone shume te mire te tiranes, me te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1180 EURO m2 NGA 1300 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL I ZONES..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL