OKAZION TE RRUGA E KAVAJES… APARTAMENT 1+1..!!

 • 129.600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rr. Kavajes
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rr. Kavajes
 • 129.600€

Details

 • Price: 129.600€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 72 m2 ne katin e fundit… NE NDERTIM..!! Ne Perfundim..!!
Ambienti ndodhet te rr. Kavajes,mbrapa Xhamise , ne nje pallat te ri ne ndertim me punime super cilesore me nje super planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin Pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim…!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1800 EURO m2 NGA 2000 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE PALLAT..!!
VETEM PER 3 DITE..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Rr. Kavajes
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger