OKAZION TE RRUGA E KAVAJES… AP 2+1..!!

 • 141.600€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE RRUGA E KAVAJES… AP 2+1..!!

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 141.600€

Details

 • Price: 141.600€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033335

Description

OKAZION TE RRUGA E KAVAJES … AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 120 m2 ne katin e 6..!! (Drejt perfundimit)
Apartamenti ndodhet te rruga e kavajes te ish parku te kompleksi SQUEERE 21 me punime super cilesore fjala e fundit ne teknologjin e ndertimit, me nje planimetri dhe orjentim te mire..!!
Per momentin pa Hipotek..!! Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1180 EURO m2 NGA 1300 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!! Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger