OKAZION TE OXHAKU … AP 2+1..!!

 • 85.600€
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

OKAZION TE OXHAKU … AP 2+1..!!

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.600€

Details

 • Property ID: 56067
 • Price: 85.600€
 • Property Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033335

Description

OKAZION TE OXHAKU ..AP 2+1 ..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 107 m2 ne katin e 7 (te parafundit) ..!! ME HIPOTEK ..!!
Apartamenti ndodhet te Oxhaku pran karburant Eldes ne nje kompleks me punime cilesore ..!!
Apartamenti eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi 1 sallon me 2 tualete me nje planimetri dhe orjentim te mire..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 800 euro m2 NGA 900 euro QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
VETEM PER KLIENTAT QE NJOFIN KOMPLEKSIN..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta.
REAL ESTATE REGER.

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger