OKAZION TE MINE PEZA.. AP 1+1..!!

 • 84.000€
, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE MINE PEZA.. AP 1+1..!!

, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE MINE PEZA… AP 1+1…!!

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 70 m2 ne katin e 3.. NE NDERTIM…!!
Apartamenti ndodhet ne mine peza ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cileore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1200 EURO m2 NGA 1350 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS…!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
www.pronaideal.com
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL