OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK… APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK..!!

 • 70.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK… APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEK..!!

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE… KOPSHTI ZOLOGJIK..!!

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 67 m2 ne katin e 3 .. ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet te kopshti zologjik ne rrugen Eduard Mano ne nje pallat te ri ne nje zone shume te mire dhe te kerkuar te Tiranes. Apartament organizohet nga sallon me guzhine gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon..!! Zona ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!!
SHITET PER NJE CMIM 70.000 EURO…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronaideal.com
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL