OKAZION TE KODRA E DIELLIT 3…APARTAMENT 1+1…!!

 • 77.700€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e diellit 3
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e diellit 3
 • 77.700€

Details

 • Price: 77.700€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 72 m2 ne katin e 4 … NE NDERTIM…!!

Apartamenti ndodhet te Rezidenca Kodra e Diellit 3 ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, me te gjitha fasilitetet e mundshem per nje jetese te mire larg zhurmave ne ajer te paster.!! Per momentin pa Hipoteke pasi eshte ne ndertim..!!

SHITET PER NJE CMIM 1080 EURO m2 NGA 1200 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL…!!

LIKUJDIM TOTAL..!!

Vetem per klientat qe njofin zonen…!!

www.pronareger.com

Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335

REAL ESTATE REGER

 • Address Kodra e diellit 3
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger