OKAZION TE ISH PROFAMA … AP 2+1..!!

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Details

 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE ISH PROFARMA… AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 112 m2 ne katin e 3..!! NE NDERTIM (drejt perfundimit)
Apartamenti ndodhet te ish preofarma nje kompleks te ri ne dnertim me punime super cilesore nje nga komplekset me ete mire dhe me te bukur te zones, me nje planimetri dhe orejnetim shume te mire. Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese shume te mire. Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 880 EURO m2 NGA 1000 EURO QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Nxitoni te perfitoni nga kjo ofert e limituar ne kohe..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL