OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 3+1..!!

 • 80.000€
, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 3+1..!!

, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT… AP 3+1..!!

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 104 m2 ne katin e 8 .. !! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet te fusha e aviacionit pran pallatave te arabit ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te mire, zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete…!! Per momentin pa HIPOTEK pasi eshte ne dnertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 770 EURO m2 NGA 900 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL…!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1

 • Address Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL