OKAZION TE FARMACIA 10 … AP 2+1..!!

 • 99.440€
, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION TE FARMACIA 10 … AP 2+1..!!

, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 99.440€

Details

 • Price: 99.440€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355682017333

Description

OKAZION TE FARMACIA 10… AP 2+1..!!

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 113 m2 ne aktin e 6..!! NE NDERTIM..!!
Apartamenti ndodhet te Farmacia 10 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore ne nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones me nje planimetri dhe orjentim shume te mire…!!Zona ofron te gjitha fasalitetet per nje jetese te mire dhe te qete..!! Per momentin pa Hipotek pasi eshte ne ndertim..!!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 880 EURO m2 NGA 1000 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS..!!
LIKUJDIM TOTAL..!!
Vetem per klientat qe njofin zonen..!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
dhe websaitin tone
pronaideal.com
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania

 • Address Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate I-DEAL

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate I-DEAL
 • Real Estate I-DEAL