OKAZION TE FARMACIA 10..Ap 2+1 ME HIPOTEKE…!

 • 131.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Farmacia 10
shitje
4 Spitali / Allias / Tufine, Farmacia 10
 • 131.000€

Details

 • Price: 131.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 114 m2 ne katin e 6… ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet te farmacia 10 ne nje kompleks te ri te sapo perfunduar me punime super cilesore me nje planimetri dhe orjentim te perkryer ne nje zone te mire dhe te qete per banim, nje nga komplekset me te mire dhe me te bukur te zones..!
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 1150 EURO NGA 1200 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL…!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
Vetem per klientet qe njohin zonen…!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Farmacia 10
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger