OKAZION!!! TE BLESH PENTHOUSE-IN E ENDRRAVE TE TUA!!!

  • 305.000€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit
shitje

OKAZION!!! TE BLESH PENTHOUSE-IN E ENDRRAVE TE TUA!!!

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit
  • 305.000€

Details

  • Price: 305.000€
  • Size: 218 m²
  • Rooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 7
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Rruga e Elbasanit, afer Liceut Artistik ne zonen me te Qete me Ajer te paster & Super pamje, shitet Penthouse-i 4+1+2!!! Penthouse-i ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te 7 katesh, me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 218 m2. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenjie i madh me kuzhine te vecuar, dhe dalje ne ballkon, 4 dhoma te medha te bollshme, 2 tualete te medha te bollshme me dritare ajrimi dhe kabine dushi. Apartamenti ka punime shume cilesore, pasi cdo punim eshte bere nga fillimi nga vete pronari, duke filluar nga sistemi elektrik dhe hidraulik, parketi i drrurit, dritaret dopio xham, grilat persiane, te gjitha keto te cilesise Gjermane. Vlen per te permendur faktin qe Penthouse-i ka nje Pamje relaksuese ne te gjitha drejtimet pasi cdo dhome eshte e pajisur me ballkon plus Penthouse-i ka dalje ne tarrace dhe disponon nje ambient te dekoruar me peme frutore tipike mesdhetare, ambient i cili mund te shfrytezohet per banjo diellore, barbeque dhe nje pije ne perendimin pakufi!!! Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte shume mire i administruar, duke filluar nga ashensori, pastertia etj. Duke qene se aty banon dhe ndertusi i kompleksit, cdo gje eshte e administruar ne menyren me te mire te mundshme. Sigurisht qe ofrohet dhe mundesia e parkimit!!!
Apartamenti disponon gjithashtu dokumentacion te plote hipotekor!!! Kontakto ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…drrave-te-tua/

  • Address Rruga e Elbasanit
  • City Tirane
  • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate