OKAZION TE 5 MAJI… APARTAMENT 2+1…!! ME HIPOTEKE..!!

 • 88.000€
8 Concord Center / 5 Maji, Rr. 5 Maji

Details

 • Price: 88.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033335

Description

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 95 m2 ne katin e 5… ME HIPOTEKE..!!
Apartamenti ndodhet te rruga 5 maji poshte qendres tregetare Concord Center ne nje pallat te kompleksi Perzhola me nje planimetri dhe orjentim shume te mire, ne nje zone te mire dhe te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jetese te qete…!! Apartamenit organizohet nga sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, dhe eshte teresisht i mobiluar, me nje mobilim modest. Aktualisht me qera.
SHITET PER NJE CMIM OKAZION 88,000 EURO …!!
Vetem per klientet qe njohin zonen..!!
Nxitoni te beni tuajin kete apartament..!!
www.pronareger.com
Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335
REAL ESTATE REGER

 • Address Rr. 5 Maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare Reger

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare Reger
 • Agjensi Imobiliare Reger