OKAZION!!! SHITET VILË DYKATËSHE NË QËNDËR TË FIERIT 55.000 EURO.

 • 55.000€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

OKAZION!!! SHITET VILË DYKATËSHE NË QËNDËR TË FIERIT 55.000 EURO.

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

OKAZION!!! Shitet Vilë dykatëshe e mobiluar, 62.5m² në qëndrën e qytetit të Fierit.

Karakterizohet nga një investim cilësor.
Ndodhet në zonë të qetë, me orientim: Veri-Lindje.

Në katin e parë të pronës ndodhet garazh i madh. Kati i dytë organizohet në: 1 sollon të bollshëm + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe verandë.

Prona posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.

ID e pronës: 11828

Shitet me një çmim prej: 55.000€/total (i negociueshëm)

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate