OKAZION!!! SHITET VILE 4-KATESHE ANES DETIT NE QERRET

  • 320.000€
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje

OKAZION!!! SHITET VILE 4-KATESHE ANES DETIT NE QERRET

, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
  • 320.000€

Details

  • Price: 320.000€
  • Size: 340 m²
  • Rooms: 8
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION!!! Shitet vile 4 kat eshte ngjitur me kompleksin Marea Resort. Vila eshte vetem pak metra larg detit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 340m2 dhe siperfaqe trualli prej 500m2. Organizohet ne 6 dhoma gjumi, 4 tualete 2 ambjente gatimi dhe dhe 2 dhoma ndenje. Kompleksi perbehet prej 16 vilash individuale te cilat sebashku kane edhe nje kompleks sportiv prej 4000m2 ku cdo vile i takon 250m2 ambjent sportiv. Çdo dhomë është me kondicioner. Dhe në hollin e madh ka oxhak. Kurse për ngrohjen e ujit perdoret paneli diellor. Catija e viles eshte totalisht prej druri. Vila shitet totalisht e mobiluar. Vila eshte e ndertuar me bllok të lehtësuar që është termoizolues. Zona ku ndoshet eshte nje prej zonave me relaxuse edhe te qeta pasi ndodhet prane detit edhe mes pishave. Ambjenti survejohet nga kamerat dhe ka siguri aposolute. Disponon dukumentacion te plote hipotekor!
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…tit-ne-qerret/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate