OKAZION !!! SHITET VILE 3-KATESHE PRANE TV KLAN !!!

 • 230.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

OKAZION !!! SHITET VILE 3-KATESHE PRANE TV KLAN !!!

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 230.000€

Details

 • Price: 230.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION !!! SHITET VILE 3-KATESHE PRANE TV KLAN !!!

Shitet Vile 3-kateshe pranë TV KLAN! Vila është e organizuar në 3 kate, ku kati i pare dhe kati i dyte jan te arreduara dhe kati trete eshte lene bosh, per tu arreduar sipas deshires se klientit. Gjithashtu vlen per tu permendur se vendodhja e saj eshte shume prane rruges kryesore dhe ka akses ne te gjitha rruget kryesore, gje qe e bene shume te mire per nje jetese sa me komode. Vila ka sipërfaqe totale  ndërtimi 300m2 dhe siperfaqe trualli 200 m2. Gjithashtu ka ambiente me gjelbërim, post parkimi brenda dhe jashtë saj. Vila disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për një vizitë në këtë pronë kontaktoni në numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-vile-3-kateshe-prane-tv-klan/

 • Address Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate