OKAZION SHITET VILË 3 KATËSHE + 1000 M² TOKË TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

 • 350.000€
, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
shitje

OKAZION SHITET VILË 3 KATËSHE + 1000 M² TOKË TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

, Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • 350.000€

Details

 • Price: 350.000€
 • Size: 1210 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 3
 • Type: truall, Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355 69 703 2247

Description

Okazion shitet vilë në lagjen Afrim i Ri , Fier . Vila ka një sipërfaqe prej 210 m² e ndarë në 3 kate , secili nga katet është
70 m². Çdo katë është 2+1. Në pjesën e përparme ka vend parkimi dhe oborr , në pjesën e pasme ka 1000 m² tokë . Shitet me një çmim prej 350 000 € / total . Për më shumë informacione dhe vizitë në pronë na kontaktoni. Tel: +355 69 703 2247 .

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-vile-3-kateshe-1000-m%c2%b2-toke-truall-ne-lagjen-afrim-i-ri-fier/

 • Address Fier, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, 9301 - 9305, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate