!!OKAZION!! SHITET VILA DY KATESHE NE ISH KENET

 • 95.000€
, Rruga Juba, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Rruga Juba, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 471 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Shitet vila dy kateshe ne ish kenet me siperfaqe te pergjithshme 471m2 dhe trualli 103m2.
Organizohet ne dy kate nga ku kati i par 103m2 esht krejtesisht boshe nga brenda ku mund ta organizoni sipas deshires tuaj ose mund ta perdorni si nje ambjent biznesi .
Kati i dyt 158m2 pjesa e brendshme dhe esht i organizuar ne 3 dhoma gjumi ne 1 sallon dhe 2 tualete po ashtu dhe ballkoni i pa nderprer qe shkon ne te treja anet e nderteses .
Ndertesa ka nje projekt qe mund te mbaj der ne kater kate e ndertuar me sistem termik me fasad te perfunduar ne te dyja katet dhe kati i dyt isuvatuar dhe nga brenda po ashtu dhe elektriket dhe idrauliket te perfunduara.
me oborr te bollshem dhe hapsir parkimi ne nje zon shum te qet banimi.
Objekti disponon dekumentacjon te plot.
Per me shum informacjone ose vizit ne pron ju mirpresim te na kontaktoni.

0692121277

 • Address Rruga Juba, Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau