OKAZION!! SHITET VILA DY KATESHE + 2500 m2 TOKE NE ZONEN E KAVAJES

 • 58.000€
, Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
, Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 58.000€

Details

 • Price: 58.000€
 • Size: 2500 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692121277

Description

Vila ndodhet në zonën e Gos Kavaje.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe e nderteses eshte 176 m² te dyja katet .
• Siperfaqe truallit ku eshte ndertuar vila eshte 401 m²
• Organizohet në 2 kate dhe eshte e projektuar me arkitekt .
• Organizimi: ambient ndenje & gatimi, kater dhoma gjumi, kater tualete dhe eshte e rrethuar me oborr.
• Kubaturë e rregullt dhe hapësirë e shfrytëzuar në maksimum.
• Gjithashtu vlen te theksohet qe viles do i behet pjesa e impianteve elektrike dhe hidraulike bashkangjitur edhe tualetet e mbaruara .
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Gjithashtu ne cmim eshte e perfshire edhe 2500 m2 tok are.Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

0692121277

 • Address Kavaje, Tirana County, Central Albania, Albania

Contact Information

View Listings
Blerim Fetau

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Blerim Fetau
 • Blerim Fetau