OKAZION !!! SHITET TOKE !!!

 • 360.000€
6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Pezë-Helmës, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
shitje

OKAZION !!! SHITET TOKE !!!

6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq, Pezë-Helmës, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 9000 m²
 • Type: toke
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

OKAZION !!! SHITET TOKE !!!

Shitet toke ne afersi te Tiranes me siperfaqe trualli 9000 m2. Toka eshte ne periferi te  Tiranes ne Pez-Helmes. Zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. Lloij i tokes eshte pemtari dhe zoteron dekumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-toke/

 • Address Pezë-Helmës, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1041, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Kombinat / Vaqarr / Ndroq

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate