OKAZION! SHITET TOKË TRUALL PËR NDËRTIM NË LIQENIN E THATË, TIRANË

  • 2.310.000€
, Liqeni i Thatë, Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

OKAZION! SHITET TOKË TRUALL PËR NDËRTIM NË LIQENIN E THATË, TIRANË

, Liqeni i Thatë, Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 2.310.000€

Details

  • Price: 2.310.000€
  • Size: 10500 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 60 50 092

Description

Okazion! Shitet tokë truall për ndërtim në Liqenin e Thatë, Tiranë.
Toka ndodhet në një vend shumë strategjik për ndërtim dhe sipas planit urbanistik dhe siç është bërë dhe më parë në atë zonë mund të ndërtohet 5 kate. Toka ka një sipërfaqe prej 10500 m2.
Shitet me një çmim prej 2 310 000 Euro / Total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 60 50 092

 

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-toke-truall-per-ndertim-ne-liqenin-e-thate-tirane/

  • Address Liqeni i Thatë, Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate