OKAZION! SHITET TOKË TRUALL NË KORÇË, BRENDA VIJËS SË VERDHË

  • 72.000€
, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
shitje

OKAZION! SHITET TOKË TRUALL NË KORÇË, BRENDA VIJËS SË VERDHË

, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 72.000€

Details

  • Price: 72.000€
  • Size: 4800 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355 69 403 5476

Description

Okazion! Shitet TOKË TRUALL (brenda Vijës së Verdhë të qytetit ) Km 1 Korçë-Bilisht. Sipërfaqet për secilën parcelë janë: 1200, 1250, 1813, 450 dhe 90 m2. Parcelat shiten të gjitha ose secila veç e veç. Çertifikatat e pronësisë janë të saporinovuara. E përshtateshme për cfarëdo lloj funksioni. Për më shumë informacione ose për një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 403 5476

https://desrealestate.al/sq/property/okazion-shitet-toke-truall-ne-korce-brenda-vijes-se-verdhe/

  • Address Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
  • DES Real Estate