OKAZION! SHITET TOKE PER NDERTIM NE SAUK

, Ne Sauk
shitje

OKAZION! SHITET TOKE PER NDERTIM NE SAUK

, Ne Sauk

Details

  • Size: 3500 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet 3500m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes, ne Sauk.
Toka ndodhet prane autostrades e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.
Plani zhvillimor i Bashkise Tirane e ka parashikuar zone ndertimi gje e cila te jep mundesi per shumellojshmeri aktivitetesh.
Pozicioni gjeografik ne te cilen ndodhet toka te lejon te gjitha facilitetet e nevojshme.
Toka disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…ertim-ne-sauk/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate