OKAZION !!! SHITET TOKE NE VALIAS !!!

 • 45.000€
11 Rinas, Valias, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
shitje

OKAZION !!! SHITET TOKE NE VALIAS !!!

11 Rinas, Valias, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 500 m²
 • Type: truall
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

OKAZION !!! SHITET TOKE NE VALIAS !!!

Shitet Toke 500 m2 ne Valias. Ne vije ajrore shume afer me Aeroportin si dhe me rruge toksore me Tiranen. Zone me plane te zhvillimit urbanistik ne te ardhmen e afert. Lloji i tokes eshte truall dhe me dokumentacion te rregullt. Zona eshte ne prespektive zhvillimi dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. Per me teper informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0692033500

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-toke-ne-valias/

 • Address Valias, Kamëz, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Rinas

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate