OKAZION! SHITET TOKE NE UREN E PESHKATARIT, FARKE

, Ne Farkë
shitje

OKAZION! SHITET TOKE NE UREN E PESHKATARIT, FARKE

, Ne Farkë

Details

  • Size: 9000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet 9000m2 toke, ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes, ne Farke.
Toka eshte e pershtashtshme per cdo lloj aktivitet dhe eshte me pamje nga Tirana.
Plani zhvillimor i Bashkise Tirane e ka parashikuar zone ndertimi gje e cila te jep mundesi per shumellojshmeri aktivitetesh.
Pozicioni gjeografik ne te cilen ndodhet toka te lejon te gjitha facilitetet e nevojshme.
Toka disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…katarit-farke/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate