OKAZION! SHITET TOKE NE FARKE TE VOGEL

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

OKAZION! SHITET TOKE NE FARKE TE VOGEL

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 9750 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

Shitet toka ne Farke te Vogel 9750 m2. Zona ku ndodhet eshte nje zone mjaft e kerkuar dhe e qete, mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster.
Toke e pershtatshme per ndertim vilash ose sherbime te ndryshme qe ka nevoje zona si shkolla, kopshte, qender per moshat e treta, etj.
Disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per nje vizite ne kete prone dhe prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…arke-te-vogel/

  • Address Farkë e Vogël, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate