OKAZION SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN NOVOSEL-BISHAN

 • 150.000€
Novoselë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania

OKAZION SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN NOVOSEL-BISHAN

Novoselë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
 • 150.000€

Details

 • Property ID: 14346
 • Price: 150.000€
 • Property Size: 4100 m²
 • Property Type: toke
 • Property Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet toke ne autostraden Novosele-Bishan. Toka eshte e ndare ne dy parcela ngjitur me njera-tjetren.
Njera prej parcelave eshte 2700m2 dhe tjetra 1400m2 ku gjithesej behen 4100m2 toke.
Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme pasi eshte ne vije te pare nga autostrada.
Disponon dokumentacion te plot hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone dhe prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…-cmim-okazion/

 • Address Novoselë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9411, Albania
 • City Vlore

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate