Okazion , shitet toke 4000 m2

, Vajkan, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
shitje

Okazion , shitet toke 4000 m2

, Vajkan, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania

Details

  • Size: 4000 m²
  • Type: toke
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0693216385

Description

Shitet toke 4000 m2 ne rrethin e Fierit

Toka ndodhet shume prane autostrades Fier – Tirane dhe vetem 10 minuta larg nga qendra e qytetit.

Pozicion gjeografik i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme por gjithashtu edhe per banim .

Ne toke jane te mbjelle ullinj te vjeter & te rinj , 100 rrenje

Disponon Çertifikate Pronesie per te gjithe siperfaqen

Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem sipas kerkesave

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 069 32 16 385.

Faleminderit!

  • Address Vajkan, Bashkia Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
  • City Fier

Contact Information

View Listings
Alex
  • Alex

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Alex
  • Alex