Okazion! Shitet “Tarraca Resort”

Ne kodrat e periferise se Tiranes
shitje

Okazion! Shitet “Tarraca Resort”

Ne kodrat e periferise se Tiranes

Details

  • Property ID: 12504
  • Property Size: 12000 m²
  • Property Type: ambjent biznesi, Lokal bar-kafe, Lokal bar-resorant
  • Property Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tarraca Resort ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me ajer te paster ne kodrat e periferise se Tiranes.
Resorti eshte i shtrire ne nje hapesire prej 12000m2 truall.
Resorti permban 9 vila prej druri, 1 Restorant dhe nje lokal, 3 pishina njera per te rritur me siperfaqe 450m2 dhe 2 pishina per femije.
Hapesira e madhe ben qe klientet te ndihen shume komode dhe qetesia e ben shume te preferueshem.
Resorti dominohet nga hapsira e gjelbert me shumllojshmeri pemesh dhe lulesh.Resort kryesisht ka ndertim prej guri qe e ben ate te duket antik.
Resorti ofron mundesine e organizimit te festave te ndryshme pasi mundeson nje kapacitet per qindra persona.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.

  • City Tirane

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate