OKAZION! SHITET SUPER VILE 3-KATESHE TEK TREGU ELEKTRIK

  • 260.000€
, Tregu Elektrik
shitje

OKAZION! SHITET SUPER VILE 3-KATESHE TEK TREGU ELEKTRIK

, Tregu Elektrik
  • 260.000€

Details

  • Price: 260.000€
  • Size: 469 m²
  • Rooms: 4
  • Type: Vile
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet vila 3-kateshe tek Tregu Elektrik. Vila eshte 469m2, eshte e kompletuar ne katin e pare me 1 kuzhine, soxhorno te madhe, tualet.
Ne katin e dyte ka 3 dhoma gjumi + tualet. Ka nje tarrac te shfrytezueshme, ne katin zero ka 4 vende parkimi.
Vila eshte e rrethuar me lulishte, ka nje pishine funksionale, dhe ka akses me 2 hyrje.
Zona ku ndodhet eshte nje zone e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…regu-elektrik/

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate