OKAZION! SHITET SUPER VILE 3-KATESHE PRANE TEG

 • 600.000€
, në Mjullbathore, pranë TEG
shitje

OKAZION! SHITET SUPER VILE 3-KATESHE PRANE TEG

, në Mjullbathore, pranë TEG
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 500 m²
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 4
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet Vile 3-kateshe e pamobiluar në Mjullbathore, pranë TEG!
Vila është e organizuar në 3 kate, në 6 dhoma gjumi me tualete të brendshëm secila si edhe me tualete ditë, 2 sallone pritje/ndenje, 2 ambiente gatimi në katet -1 dhe 0, 2 veranda në katet 0 dhe 1.
Vila është ndërtuar në një territor me sipërfaqe të jashtme 600m2 dhe ka sipërfaqe totale ndërtimi 500m2, termoizolim të jashtëm sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje chiller, sistem ujitje të komanduar, sistem kamerash vëzhgimi, instalime elektrike cilësore. Është investuar gjithashtu për një pus me thellësi H=183m, 1 oxhak funksional me dru, 4 panele diellore, si edhe punime të tjera të brendshme dhe të jashtme me materialet e fjalës së fundit në tregun aktual. Vila disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/okazion-shitet-super-vile-3-kateshe-prane-teg/

 • Address në Mjullbathore, pranë TEG
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate