OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENTI NE FRESK!!!

 • 60.000€
, Fresku
shitje

OKAZION!!! SHITET SUPER APARTAMENTI NE FRESK!!!

, Fresku
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe kurbature te rregullt e cila konsiston ne: sallon ndenjie, kuzhine, dy dhoma gjumi te bollshme, nje tualet dhe dy ballkone me nje pamje fantastike.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113 m2, ndodhet ne katin e 2 te nje grupi pallatesh te reja me ashensor dhe me ndertime cilesore dhe ne nje zone e cila mundeson te gjitha opsionet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti nuk ka demtime nga termeti.
Per nje vizite ne kete prone dhe ne prona te tjera kontakto ne nr: 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/p…enti-ne-fresk/

 • Address Fresku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate